ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS50D08 

فروش ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS50D08 ظرفیت 12 نفره

فروش ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS50D08 ظرفیت 12 نفره از محصولات سری 4 شرکت محبوب آلمانی محسوب می شود. ظرفشویی 50D08 با ظرفیت 12 نفره قادر است حجم زیادی از ظروف را در زمان کم و با بهترین عملکرد، شستشو دهد. متوانید این محصول را به صورت حضوری و اینترنتی تهیه نمایید.

در زیر به توضیحات بیشتر تلویزیون سامسونگ 65 اینچ 8k میپردازیم:

معرفی ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS50D08

عملکرد تاخیر زمانی می توانید برنامه را برای زمان شروع دلخواه انتخاب کنید. این ویژگی اجازه می دهد تا شما به راحتی در هر زمان، در طول روز، در ساعات کار و یا در شب، دستگاه را راه اندازی کنید.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS50D08 

وزن ظروف در ظرفشویی بوش مدل SMS50D08GC توسط یک سنسور سرعتی، چرخشی (LoadSensor) تشخیص داده می شود تا میزان آب لازم برای شستشو را شناسایی کند. برای تعداد ظروف بیشتر، آب بیشتر برای خیساندن و شستشوی ظروف نیاز است.

تلویزیون سامسونگ 55 اینچ ال ای دی و ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS50D08GC به لطف سیستم Rackmatic سه گانه، ارتفاع سبد بالا را می تواند به راحتی تا 5 سانتی متر تغییر دهد. این کار حتی زمانی که قفسه پر از ظروف نیز باشد، امکان پذیر است.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS50D08 

حالت شستشوی خودکار

با تشخیص میزان ظروف و درجه کثیفی آن ها، بهترین عملکرد شستشو را فراهم می کند. این ویژگی با تنظیم میزان آب مورد نیاز و درجه حرارت، باعث صرفه جویی در مصرف آب و انرژی می شود.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS50D08 

موتور پرقدرت EcoSilence Drive

برای افزایش راندمان شستشو، موتور پر قدرت EcoSilence Drive در ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS50D08GC تعبیه شده است. این موتور فوق العاده آرام، کارآمد و با کمترین مصرف انرژی همراه است. EcoSilence Drive به صورت خستگی ناپذیر کار می کند و تنها 48 دسی بل صدا تولید می کند.

مزایایی ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS50D08 :

  • برنامه شستشوی HygienePlus: شستشو با درجه حرارت بالاتر برای بهترین عملکرد در شستشوی بهداشتی
  • ویژگی Rackmatic: قابلیت تنظیم قفسه و تغییر ارتفاع تا 5 سانتی متر
  • حفاظت از فشار آب (Multiple water protection)
  • محافظ ظروف شیشه ای و حساس
  • قفل کودک و جلوگیری از باز شدن درب در حین کار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید